Ozon Tedavisi Artık Tıp Merkezimizde Daha Fazlasını Öğrenin

info@yenimed.com.tr +0 (312) 476-3737

Acil Servis

acil servis Yenimed Sağlık

Acil Servis

Acil servisimiz 24 saat boyunca kesintisiz çalışma nedeniyle, hastaneye başvuran tüm hastalara gereken tıbbi ve sosyal hizmetleri verebilecek düzeyde yapılanmıştır.
Acil servisimiz teknik donanım düzeyi yüksek, 24 saat boyunca aynı kalite ve standartlarda hizmet vermektedir. Multidisipliner anlayışla hizmet veren acil servis bölümünde gerektiğinde diğer uzmanlık dallarındaki hekimlerimiz kısa sürede servisimize ulaşmaktadırlar. Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarının ve teknikerlerinin desteğiyle aciliyet oluşturan ultrason ve röntgen gibi görüntüleme olanakları ve tüm acil laboratuvar tetkikleri yapılmaktadır.
Acil servisimizde uzman hekimlerimiz ve pratisyen hekimlerimizin yanısıra, tecrübeli, donanımlı sorumlu hemşire, paramedik, ATT ve hasta danışmanlarımız çalışmaktadırlar.
Servisimiz 8 yataktan oluşmaktadır, bunlardan 6 yatak erişkin gözlem, 2 yatak çocuk gözlem için ayrılmıştır. Tam donanımlı enjeksiyon odası, alçı odası ve ameliyathanesi mevcuttur.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi, Toplam 2500 m2 kapalı kullanım alanına sahip olan, her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı Ameliyathane, hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, teknik odaları, laboratuvar, 7/24 saat hizmet veren acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.

whatsapp-button WHATSAPP
İLETİŞİM
call-button HEMEN
ARA