Ozon Tedavisi Artık Tıp Merkezimizde Daha Fazlasını Öğrenin

info@yenimed.com.tr +0 (312) 476-3737

Hakkımızda

 

Yenimed Tıp Merkezi

Özel Yeni Med Tıp Merkezi

Tıp Merkezimiz toplam 2500 m2 kapalı kullanım alanına sahip olan, her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı Ameliyathane, hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, teknik odaları, laboratuvar, 7/24 saat hizmet veren acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaparak (SSK, BAĞ-KUR, EMEKLİ SANDIĞI) modern tıbbi donanımı ile emekli ve çalışan hastalara İç Hastalıları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Diyetisyen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Saç Ekim Merkezi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Psikolog, Ağız ve Diş Sağlığı, Radyoloji ve Acil Branşlarda hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız.

Vizyonumuz

Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini arttırarak örnek bir hastane olmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Yurt içi ve dışında güvenilir ve itibarlı bir tıp merkezi olmak
Hastalar ile ilişkiler: Tüm hastalarının haklarının korunmasında eşit ve adil olmak
Şeffaflık: Sağlıkta sunulan hizmetlere ilişkin hak ve yükümlülükler konusunda açık ve net olarak kamuyu aydınlatmak
Sosyal Sorumluluk: Tıp merkezimiz, toplumsal yarara ve çevreye saygıyı içeren projelere destek sağlamaktadır.
Koşulsuz Hasta Memnuniyeti: Hasta memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenli hizmet vermek
Değişime Açıklık: Değişime ve gelişime açık ve istekli olmak
İş Ahlakı ve Etik Değerler: Yapılan iş ve işlemlerde ahlaki değerlere önem vermek, etik davranmak
Katılımcılık: Yönetim ve karar alma süreçlerinde katılımcılık anlayışına uygun hareket etmek, etkin ekip ruhuna inanmak, her boyutta iletişime açık olmaktır.

whatsapp-button WHATSAPP
İLETİŞİM
call-button HEMEN
ARA